17 maja 2012
Mały człowieczek
Zrobienie każdej kartki sprawia przyjemność i daje satysfakcję.
Ale niektóre z nich są szczególne.
Są jak owocowe nadzienie w lukrowanej babeczce,
na którego smak czeka się od pierwszego kęsa.
Podziękowania dla Asi i Krzyśka, dzięki którym mogłam zrobić
moją upragnioną kartkę - z okazji narodzin ;)
Małemu Wojtkowi życzę beztroskiego dzieciństwa,
by jego Rodzice odkrywali radość w pierwszym ząbku,
słowie, tupocie małych stópek wśród porozrzucanych klocków
i uścisków małych rączek
Fot. Pandi, której również dziękuję
Subskrybuj:
Posty (Atom)