17 maja 2012

Mały człowieczek


Zrobienie każdej kartki sprawia przyjemność i daje satysfakcję.
Ale niektóre z nich są szczególne.
Są jak owocowe nadzienie w lukrowanej babeczce,
na którego smak czeka się od pierwszego kęsa.

Podziękowania dla Asi i Krzyśka, dzięki którym mogłam zrobić
moją upragnioną kartkę - z okazji narodzin ;)


Małemu Wojtkowi życzę beztroskiego dzieciństwa,
by jego Rodzice odkrywali radość w pierwszym ząbku,
słowie, tupocie małych stópek wśród porozrzucanych klocków
i uścisków małych rączek

Fot. Pandi, której również dziękuję

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz